“Галичанка” може зіграти 2 матчі чвертьфіналу єврокубка у Львові

20/01/2022

Нещодавно львівський гандбольний клуб “Галичанка” вийшов до чвертьфіналу Єврокубка!

На превеликий жаль, “Галичанка” не зіграла другий матч 1/8 фіналу, який мав відбутись у Львові. Усечерез те, що італійський клуб “SSV Brixen Südtirol” повідомив про неможливість прибуття до України через захворювання шести гравців на COVID-19.

Європейська федерація гандболу ухвалила рішення зарахувати технічну поразку італійському клубові в другому матчі 1/8 фіналу. У першому ж поєдинку, що відбувся в Італії 8 січня, перемогу здобула «Галичанка» – 36:29.

Суперником «Галичанки» у чвертьфіналі стала команда “H71” з Фарерських островів. Можна стверджувати, що львівській команді пощастило з жеребкуванням, однак опонента, певна річ, не варто недооцінювати. “Якщо відверто, то ця команда – кращий варіант, аніж команди з Сербії та Іспанії. Наразі ми дивимося вперед зі стриманим оптимізмом. Звичайно, вони для нас не найгірший суперник і жеребом ми задоволені. Втім, правильно буде сказати, що слабких команд на цій стадії турніру вже не може бути. Гандбол зараз на Фарерських островах дуже розвивається”, – прокоментував жеребкування головний тренер “Галичанки” та національної збірної України Віталій Андронов.

Матчі 1/4 фіналу єврокубка мають відбутися 12 та 19 лютого. Однак виникає складність щодо місця проведення поєдинків. Існує велика ймовірність того, що 2 матчі спортсменки гратимуть на майданчику однієї з команд. “Так, існує велика ймовірність, що два матчі відбудуться на майданчику однієї з команд, адже для обох клубів це дуже дорогий виїзд. Будемо робити все, щоб два матчі цієї стадії турніру вболівальники побачили у Львові, але, звичайно, існує варіант, що «Галичанці» доведеться зробити довготривалий і водночас дуже дорогий політ на Фарерські острови”, -заявив Андронов.

Сподіваємося, що “Галичанка” таки зіграє чвертьфінальні матчі вдома й тішитиме власних глядачів перемогами проти суперників у Єврокубку”.